Atalar Mah. Üsküdar Cad. No:112 Kartal/İstanbul

POLİKLİNİĞİMİZ

Özel Dünya Polikliniği

Özel Dünya Polikliniği olarak 10 yılı aşkın deneyimimiz, uzman kadromuz ve deneyimli doktorlarımızla yaşlanma karşıtı medikal estetik ve cilt bakımı uygulamaları ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Özel Dünya Kliniği’nde sizi neler bekliyor?

Deneyim ve Uzmanlık: Uyguladığımız işlemlerde yılların deneyimi ve uzmanlığı ile medikal estetik işlemlerinde güvenilir ve kaliteli hizmet almanız için her geçen gün gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyoruz.

Kişiselleştirilmiş Hizmet: Danışanlarımızın spesifik özellikler ve beklentilerini analiz ederek, güzellik hedeflerinize ulaşmaları için uygun tedavi ve işlemlerin planlamasını yapıyoruz.

Güven: Sağlık Bakanlığı onaylı bir poliklinik olarak, kullandığımız ürünler ve tekniklerin güvenilir olmasına çok dikkat ediyoruz. İşlemlerimizde kullandığımız ürünlerin ve cihazların kalitesine gösterdiğimiz hassasiyetle danışanlarımızın ihtiyaçlarına uygun işlemler sunuyoruz.

Sağlığınıza değer veriyoruz
Özel Dünya Polikliniği olarak amacımız, her bir danışanımızın güzellik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak . Danışanlarımızın özel ihtiyaçlarınıza uygun tedavi yöntemleri planlamak ve çözümler sunmak hizmet biçimimizin temelini oluşturur.

Polikliniğimiz
Need Help?
Ask From WhatsApp