Atalar Mah. Üsküdar Cad. No:112 Kartal/İstanbul

POLİKLİNİĞİMİZ

Özel Dünya Polikliniği olarak, sağlığınızı ön planda tutan, deneyimli kadromuz ve modern teknolojiyle donatılmış tesisimizle hizmetinizdeyiz. 10 yılı aşan tecrübemiz ve Sağlık Bakanlığı onaylı medikal estetik polikliniğimizde İstanbul Anadolu Yakası’nda Kartal/Atalar’da siz değerli danışanlarımıza hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Sağlığınız ve Güzelliğiniz Bizim İçin Önemli

Özel Dünya Polikliniği olarak, uzman doktorlarımız ve kaliteli medikal estetik, cilt bakım, lazer epilasyon ve saç ekimi gibi geniş yelpazede sunduğumuz hizmetlerimizle, güzellik yolculuğunuzda yanınızdayız. Son teknolojiye uygun olarak tasarlanmış polikliniğimizde, her hastamıza bireysel ve özenli bir yaklaşım sergiliyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun işlem seçeneklerimiz ve profesyonel bir yaklaşım ile sizleri Özel Dünya Polikliniği’ne bekliyoruz.

Her Zaman Söylediğimiz Gibi Burası Sizin Eviniz!

Özel Dünya Polikliniği olarak modern ve rahat bir ortamda hizmet veriyoruz. Klinik içerisinde son teknoloji ekipmanlar, konfor alanları ve kafe alanı ile geniş ve ferah bir alanı danışanlarımızın kullanımına sunuyoruz. Uzman ekibimiz ve deneyimli doktorlarımız tarafından botoks, dolgu, mezoterapi, PRP, hydrafacial, medikal cilt bakımı, saç ekimi ve lazer epilasyon gibi medikal estetik işlemleri titizlikle uyguluyoruz. Her bir danışanımızın spesifik ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, gençlik ve güzellik hedeflerinize ulaşmanız için buradayız. Özel Dünya Polikliniği olarak, sizi rahatlatıcı bir deneyimle ağırlamak ve doğal güzelliğinizi ön plana çıkarmak için çalışıyoruz.
Hayalinizdeki görünüme ulaşmanıza yardımcı oluyoruz!

Polikliniğimiz
Need Help?
Ask From WhatsApp