Atalar Mah. Üsküdar Cad. No:112 Kartal/İstanbul

BÖLÜMLERİMİZ

lazer
ALEXANDRITE EPİLASYON
Özel Dünya Polikliniği’nde lazer epilasyon hizmetleri alanın son teknolojisi olan Alexandrite Cynosure ile gerçekleştirilmektedir. İstenmeyen tüylerden kurtularak, pürüzsüz bir cilde sahip olmak için lazer epilasyon hizmetimiz sizi bekliyor.
botoks
BOTOKS
Botoks işlemi, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltarak daha genç ve taze bir görünüm elde etmenin bir yoludur. Kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmada etkili bir medikal estetik çözümü olan Botoks işlemini, Özel Dünya Polikliniği olarak, güvenilir ve profesyonel bir şekilde sunuyoruz.
mezoterapi
MEZOTERAPİ
Cildinizin yenilenmesine yardımcı olan mezoterapi işlemi hizmetimizle cilt sorunlarınıza çözüm sunuyoruz. Mezoterapi, cildinizi yeniden canlandırmak ve bir dizi cilt sorununu hızla çözmek için etkili bir medikal estetik yöntemdir. Cilt yenileme, anti-aging, bölgesel zayıflama, selülit, çatlak ve leke tedavileri, yara izleri, saç tedavisi, akut ve kronik ağrı, spor yaralanmaları ve çeşitli deri hastalıklarının tedavisinde kullanılan mezoterapi yönteminde uzman ekibimiz danışanlarımızın ihtiyaçlarına yönelik planlamalar ile çözüm üretiyor.
hydrafacial
HYDRAFACIAL
Hydrafacial, cilt bakımının geleceği olarak kabul edilen yenilikçi bir işlemdir. 3 aşamadan oluşan hydrafacial, cildi derinlemesine temizler, ölü hücreleri ve ciltteki kirleri ortadan kaldırır ve cildi nemlendirir.
Özel Dünya Polikliniği olarak danışanlarımıza sunduğumuz Hydrafacial işlemimiz ile 3 aşamada, cilt temizleme, ölü derileri soyma, çekme ve koruma aşamalarıyla nemlenmiş ve ışıltılı bir cildin ortaya çıkmasına yardımcı olur.
Hydrafacial, akne, lekeler, ince çizgiler ve kırışıklıklar gibi bir dizi cilt sorununu hedef alırken cildi hassas bir şekilde tedavi eder.
ciltbakim
MEDİKAL CİLT BAKIMI
Özel Dünya Polikliniği’nde medikal cilt bakımı işlemimiz kapsamında maske ve peeling aşamaları ile danışanlarımızın cildini temizleme ve nemlendirme hizmeti sunuyoruz. Medikal cilt bakımı işlemimiz, cilt sorunlarını hedef alırken, cildi yeniden dengeler ve iyileştirir. İşlem, lekeleri hafifletir, ince çizgileri azaltır ve cildi tazeler. Medikal cilt bakımında, danışanlarımızın cilt tipi analiz edilir ve ihtiyaçlarına özel olarak uygulama yapılır.
Medikal cilt bakımı uygulamalarımızla, cildi yeniden canlandırmak, gençleştirmek ve sağlıklı bir parlaklık kazandırmak için profesyonel uzmanlarımızın deneyimleri ile çözümler sunmaya devam ediyoruz.
prp
PRP
PRP işlemi kişinin kendi vücudunun doğal iyileşme sürecini kullanarak, kişinin kendi kanında elde edilmektedir. Bu uygulama ile hücre yenilenmesinin yeniden gerçekleşmesi amaçlanır. PRP saç dökülmesi tedavisince ve cilt gençleştirme ve canlandırmada etkili bir yol olarak kabul görmektedir.
Özel Dünya Polikliniği olarak, PRP işlemini uygularken hastalarımızın doğal güzelliklerini ortaya çıkarmak ve yaşlanma belirtilerini azaltmak için en son teknolojiyi kullanıyoruz. Bu işlemde, danışanımızın kendi kanından alınan plazma zenginleştirilir ve ardından yüz ve cilt bölgelerine enjekte edilir. PRP, kolajen üretimini teşvik ederek cilt sıkılığını artırır, lekeleri hafifletir ve ince çizgileri azaltır. Ayrıca, bu işlemin doğal bir yaklaşım olması, yan etkileri en aza indirirken, sonuçların uzun süreli olmasını sağlar.
sac-ekimi
SAÇ EKİMİ
Özel Dünya Polikliniği olarak, kalıcı saç dökülmesi problemi ile mücadele eden kişilerin yeni saç elde etmeleri ve böylece saç dökülmesi problemlerine kalıcı çözüm getirmek için saç ekimi işlemlerimizle hizmet veriyoruz. Saç ekimi operasyonları için uzman kadromuz ve deneyimli doktorlarımız hastaların saç dökülmesi problemlerine, ihtiyaçları olan saç ekimi işlem türüne ve saç ekimine ihtiyaç duyulan alana göre hastaların bireysel ihtiyaçlarına yönelik kişisel çözümler sunmaktadır.
dolgu
DOLGU
olgu uygulamaları, vücut hatlarında zaman içerisinde kırışan ve sarkan bölgelerde hacmi artırmak, oluşan kırışıklıkları doldurmak ve dudak bölgesi uygulamasında ise bölgenin dolgun görünümünü sağlamak için gerçekleştirilir.
Dolgu işlemlerimiz, danışanlarımızın talepleri ve ihtiyaçları incelenerek, gerekli noktalarda hacim kaybını geri kazanmak için uygulanmaktadır.
Yüz bölgesinde genç ve daha taze bir görünüm için başvurulan dolgu işlemimizde, danışanlarımızın ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltırken, yüz hatları belirginleştirilir. Dolgu, sonuçları hemen görünebilen hızlı ve etkili bir medikal estetik işlemidir.
Randevu Formu

    Need Help?
    Ask From WhatsApp